zamknij

zamknij

Spośród 42 medalistów w roku szkoleniowym 2009/2010 wyłoniliśmy najlepszych karateków w klubie. Wyniki sporządzone według punktacji medalowej:
złoty - 3pkt, srebrny - 2pkt, brązowy - 1 pkt.

Filip Wendt
Filip Wendt

24pkt. - 5 zł, 3 sr, 3 br


Dominik Korbolewski
Dominik Korbolewski

22pkt. - 6 zł, 1 sr, 2 br


Mikołaj Samson
Mikołaj Samson

15pkt. - 3 zł, 2 sr, 2 br


Patrycja Darga
Patrycja Darga

15pkt. - 3 zł, 2 sr, 2 br


Hanna Rykowska
Hanna Rykowska

12pkt. - 3 zł, 1 sr, 1 br

Wyróżnienia:

Helen Jarosz (11 punktów), Dominika Groth (11 punktów), Ernest Krzyżanowski (10 punktów), Diana Pilachowska (9 punktów), Kacper Panek (9 punktów)



ZAWODY

Ważnym aspektem działalności naszego klubu są starty w zawodach, na których można sprawdzić swoje umiejętności nabyte podczas zajęć karate. Jest to też element treningu - nowi przeciwnicy, nowe sytuacje, inny stres. Największą satysfakcję oprócz zdania na kolejny stopień karate przynosi zwycięstwo w turnieju, natomiast porażka mobilizuje do jeszcze cięższej pracy.




Wyniki z zawodów w roku szkolnym 2011/2012


03.12.2011 Osielsko
W II BUSHI-DO CUP Osielsko
19.11.2011 Wejherowo
IV OTWARTE MISTRZOSTWA KARATE SHOTOKAN DZIECI I MŁODZIEŻY WEJHEROWO
01.10.2011 Tczew
Tczew OPEN karate WKF 2011

Wyniki z zawodów w roku szkolnym 2010/2011


09.04.2011 Gdańsk
Liga GOKKEN

12.02.2011 Dąbrówka Tczewska
Turniej "Liga Tczew" o puchar Wójta Gminy Tczew.

08.01.2011 Chwaszczyno
Liga GOKKEN

SWARZĘDZ 2010
V SWARZĘDZKIE MISTRZOSTWA KARATE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ

28.11.2010 Chwaszczyno
Liga GOKKEN

11.09.2010 Tczew
Tczew Open


Wyniki z zawodów w roku szkolnym 2009/2010


30.01.2010 Chwaszczyno
I Liga GOKKEN

29.11.2009 Gdynia
V Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate
POMERANIAN CUP


Wyniki z zawodów w roku szkolnym 2008/2009


13.12.2008 Gdynia
Świąteczny Turniej Karate

14.12.2008 Bolszewo
Turniej Karate Powiatu Wejherowskiego (brak danych)

21-22.02.2009 Kowary
Otwarte Mistrzostwa Polski
Karate Shotokan F.S.K.A.


26.04.2009 Gdynia
IV Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate
POMERANIAN CUP


3.05.2009 Rumia
Turniej Kata (brak danych)

9.05.2009 Gdańsk
Turniej Kata

17.05.2009 Żukowo
II Otwarte Mistrzostwa o Puchar
Burmistrza Gminy Żukowo w Karate Shotokan



Kto będzie najlepszy w obecnym roku szkoleniowym?

© 2009 Klub Sportowy GOKKEN  •  desing & programming: ATAMAN

Turniej Kata

9.05.2009 Gdańsk Orunia


Kata roczniki 2001 i młodsi

miejsce I. Szymon Kuśpiet

Kata chłopcy 10 - 12 lat

miejsce II. Olivier Kossak
miejsce III. Dominik Korbolewski

brak pozostałych wyników z winy organizatora

WYNIKI ŚWIĄTECZNEGO TURNIEJU KARATE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 39

13.12.2008 Gdynia


KONKURENCJA KATA

1. Kategoria 1999-2001 chłopcy 9kyu

I m. Bartosz Mańka KS GOKKEN
II m. Sławomir Bitner
III m. Dawid Partyka

2. Kategoria 1999-2001 chłopcy 8kyu+

I m. Paweł Galiński
II m. Dawid Deluga
III m. Szymon Greń

3. Kategoria 1996-1998 chłopcy 9-8 kyu

I m. Dominik Korbolewski KS GOKKEN
II m. Filip Wendt KS GOKKEN
III m. Kamil Parzychowski

4. Kategoria 1996-1998 chłopcy 7kyu+

I m. Kacper Skobyłko
II m. Marek Lebida
III m. Sławomir Pasik

5. Kategoria 1993-1995 chłopcy

I m. Paweł Lebida
II m. Łukasz Włodarczyk
III m. Patryk Kołba

6. Kategoria 1999-2001 dziewcząt

I m. Patrycja Darga KS GOKKEN
II m. Alicja Sikorska
III m. Agnieszka Janicka KS GOKKEN

7. Kategoria 1996-1998 dziewcząt 9-8 kyu

I m. Dagmara Czeran
II m. Weronika Trela KS GOKKEN
III m. Monika Ekman

8. Kategoria 1996-1998 dziewcząt 7kyu+

I m. Patrycja Nowicka KS GOKKEN
II m. Helen Jarosz KS GOKKEN
III m. Magdalena Myszograj

9. Kategoria 1993-1995 dziewcząt

I m. Wiktoria Pilachowska KS GOKKEN
II m. Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN
III m. Agata Mikulska

KONKURENCJA KUMITE

1. Kategoria 1999-2001 chłopcy 9kyu

I m. Daniel Zieliński KS GOKKEN
II m. Maksymilian Umiński
III m. Dorian Gulba

2. Kategoria 1999-2001 chłopcy 8kyu+

I m. Paweł Galiński
II m. Szymon Greń
III m. Dawid Deluga

3. Kategoria 1996-1998 chłopcy 9-8 kyu

I m . Kacper Panek KS GOKKEN
II m. Kamil Parzychowski
III m. Jan Stobba

4. Kategoria 1996-1998 chłopcy 7kyu+

I m. Sławomir Pasik
II m. Kacper Kobyłko
III m. Marek Lebida

5. Kategoria 1993-1995 chłopcy

I m. Paweł Lebida
II m. Aleksander Bieliński
III m. Karol Niewęgłowski

6. Kategoria 1999-2001 dziewcząt

I m. Patrycja Darga KS GOKKEN
II m. Julia Bogusławska KS GOKKEN
III m. Agnieszka Janicka KS GOKKEN

7. Kategoria 1996-1998 dziewcząt

I m. Magdalena Myszograj
II m. Helen Jarosz KS GOKKEN
III m. Dagmara Czeran

8. Kategoria 1993-1995 dziewcząt

I m. Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN
II m. Wiktoria Pilachowska KS GOKKEN
III m. Paulina Plichta

WYNIKI IV MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO „POMERANIA CUP”

Młodzicy młodsi do 10 lat chłopców 9kyu

1. KATA INDYWIDUALNE

I – Ernest Krzyżanowski KS GOKKEN
II – Patryk Bielawa KS GOKKEN
III – Dawid Partyka
IV – Dorian Gulba

2. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Aleksander Petka
II – Kamil Kosecki KS GOKKEN
III – Ernest Krzyżanowski KS GOKKEN
IV – Patryk Bielawa KS GOKKEN

Młodzicy młodsi do 10 lat chłopców 8kyu+

3. KATA INDYWIDUALNE

I – Szymon Kuśpiet KS GOKKEN
II – Szymon Greń
III – Hubert Iwanowski KS GOKKEN
IV – Oskar Domińczak

4. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Paweł Galiński
II – Szymon Greń
III – Maciej Wozniczka
IV – Jarosław Mięsikowski

Młodzicy starsi 10 – 12 lat chłopców 9-8kyu

5. KATA INDYWIDUALNE

I – Dominik Korbolewski KS GOKKEN
II – Kacper Panek KS GOKKEN
III – Jakub Pilachowski KS GOKKEN
IV – Krzysztof Kapica

6. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Dominik Korbolewski KS GOKKEN
II – Krzysztof Białek
III – Kacper Panek KS GOKKEN
IV – Konrad Łuksza KS GOKKEN

Młodzicy starsi 10 – 12 lat chłopców 7kyu+

7. KATA INDYWIDUALNE

I – Mikołaj Plata
II – Marek Lebida
III – Mateusz Koziestański
IV – Kacper Kobyłko

8. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Mateusz Koziestański
II – Marek Lebida
III – Mikołaj Plata
IV – Adam Kasprowicz

Kadeci 13 – 15 lat chłopców

9. KATA INDYWIDUALNE

I – Paweł Lebida
II – Michał Wolak KS GOKKEN
III – Robert Pasik
IV – Maciej Bitner

10. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Aleksander Bieliński
II – Paweł Lebida
III – Maciej Bitner
IV – Robert Pasik

Oldboy

11. KATA INDYWIDUALNE

I – Janusz Woliński
II – Artur Kapica
III – Bartosz Kozłowski
IV – Grzegorz Brill

Młodzicy młodsi do 10 lat dziewcząt 9kyu

12. kata indywidualne

I – Agnieszka Janicka KS GOKKEN
II – Katarzyna Damer
III – Izabela Nowakowska
IV – Zuzanna Śmińska

13. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Agnieszka Janicka KS GOKKEN
II – Julia Bogusławska KS GOKKEN
III – Diana Pilachowska KS GOKKEN
IV – Izabela Nowakowska

Młodzicy młodsi do 10 lat dziewcząt 8kyu+

14. KATA INDYWIDUALNE

I – Diana Pilachowska KS GOKKEN
II – Julia Bogusławska KS GOKKEN
III – Weronika Bogusławska KS GOKKEN
IV – Katarzyna Wollenschlaeger

Młodzicy starsi 10 – 12 lat dziewcząt 9-8kyu

15. KATA INDYWIDUALNE

I – Augustyna Richert KS GOKKEN
II – Dagmara Czeran
III – Anna Karwowska

IV – Weronika Trela KS GOKKEN

16. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Augustyna Richert KS GOKKEN
II – Weronika Trela KS GOKKEN
III – Monika Ekmann
IV – Anna Karwowska

Młodzicy starsi 10 – 12 lat dziewcząt 7kyu+

17. KATA INDYWIDUALNE

I – Ewelina Michalak KS GOKKEN
II – Wiktoria Pilachowska KS GOKKEN
III – Sonia Lidzbarska KS GOKKEN
IV – Magdalena Myszograj

18. KUMITE INDYWIDUALNE

I – Ewelina Michalak KS GOKKEN
II – Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN
III – Patrycja Niwicka KS GOKKEN
IV – Paulina Plichta

Kadeci 13 – 15 lat dziewcząt

19. KATA INDYWIDUALNE

I – Paulina Plichta
II – Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KARATE SHOTOKAN F.S.K.A.


WYNIKI – SOBOTA 21.02.2009

KATA INDYWIDUALNE

1. CHŁOPCY MŁODSI - 8 lat rocznik 2001 i młodsi chłopcy

1. Konrad Sielecki BUSHIKAN Szczecin
2. Jeremi Jarema BUDOKAN Wrocław
3. Jakub Kata BUSHIKAN Szczecin

2. DZIEWCZYNKI MŁODSZE - 8 lat rocznik 2001 i młodsze dziewczynki

1. Kamila Matuszak BUSHIKAN Szczecin
2. Antonina Opas GOTTSU Kościan

3. CHŁOPCY STARSI 9-10 lat roczniki 99-00

1. Damian Luciński BUDOKAN Wrocław
2. Maciej Mądry ŁCWSW SEISHINKAI Łuków

3. Ernest Krzyżanowski KS GOKKEN Chwaszczyno

4. DZIEWCZYNKI STARSZE 9-10 lat roczniki 99-00

1. Klara Witkowska BUSHIDO-CITY Bydgoszcz
2. Zuzanna Bednarek GOTTSU Kościan
3. Amadea Wrzesińska BUDOKAN Wrocław

5. ŻACY CHŁOPCY 11-12 lat roczniki 97-98

1. Filip Górecki BUSHIDO-CITY Bydgoszcz
2. Marek Zmierczak BUDOKAN Wrocław

3. Dominik Korbolewski KS GOKKEN Chwaszczyno

6. ŻACY DZIEWCZĘTA 11-12 lat roczniki 97-98

1. Kamila Bracikowska REKORD Chludowo
2. Dominika Ludwiczak GOTTSU Kościan
3. Karolina Babicz BUDOKAN Wrocław

7. MŁODZICY 13-14 lat roczniki 95-96

1. Szymon Borowski GOTTSU Kościan
2. Mikołaj Nalewajko ASW NIPPON Krotoszyn
3. Mateusz Wróbel GOTTSU Kościan

8. MŁODZICZKI 13-14 lat roczniki 95-96

1. Ewa Gąsiewska RENSEI Borzęcin
2. Patrycja Nowicka KS GOKKEN Chwaszczyno
3. Natalia Stubba TKK-DO Tczew

9. KADECI MŁODSI 15-16 lat roczniki 93-94

1. Dawid Bielski ASW NIPPON Krotoszyn
2. Dominik Jezierski KARATE-DO FIGHTER Swarzędz
3. Fryderyk Grenda ASW NIPPON Krotoszyn

10. KADETKI MŁODSZE 15-16 lat roczniki 93-94

1. Justyna Gralak REKORD Chludowo
2. Iza Celińska-Mysław ŁCWSW SEISHINKAI Łuków

3. Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN Chwaszczyno

KATA DRUŻYNOWE

19. DRUŻYNY A - 12 lat rocznik 1997 i młodsi

1. BUSHIKAN Szczecin (Kamila Matuszak / Konrad Sielecki / Jakub Kata)
2. GOTTSU Kościan (Zuzanna Bednarek / Dominika Ludwiczak / Katarzyna Kowalczyk)
3. KS FSK Kowary 1 (Mateusz Hurbol / Kamil Brzozowicz / Bartosz Skrzypiec)

20. DRUŻYNY B 13-17 lat roczniki 92-96

1. RENSEI Borzęcin 1 (Ewa Gosiewska / Dominik Karczewski / Konrad Rusztecki)
2. GOTTSU Kościan (Mateusz Wróbel / Bartosz Kram / Szymon Borowski)
3. ŁCWSW SEISHINKAI Łuków (Maciej Mądry / Iza Celińska-Mysław / Arkadiusz Czerski)

KUMITE INDYWIDUALNE

22. CHŁOPCY MŁODSI 7-8 lat roczniki 2001-02

1. Szymon Kuśpiet KS GOKKEN Chwaszczyno
2. Jakub Kata BUSHIKAN Szczecin
3. Jeremi Jarema BUDOKAN Wrocław

23. DZIEWCZYNKI MŁODSZE 7-8 lat roczniki 2001-02

1. Kamila Matuszak BUSHIKAN Szczecin
2. Antonina Opas GOTTSU Kościan

24. CHŁOPCY STARSI 9-10 lat roczniki 99-00

1. Ernest Krzyżanowski KS GOKKEN Chwaszczyno
2. Michał Chyży KS FSK Kowary
3. Damian Luciński BUDOKAN Wrocław

25. DZIEWCZYNKI STARSZE 9-10 lat roczniki 99-00

1. Zuzanna Bednarek GOTTSU Kościan
2. Amadeo Wrzesińska BUDOKAN Wrocław

26. ŻACY CHŁOPCY 11-12 lat roczniki 97-98

1. Mikołaj Smoliński TKK-DO Tczew
2. Marek Zmierczak BUDOKAN Wrocław
3. Mateusz Hurbol KS FSK Kowary

27. ŻACY DZIEWCZĘTA 11-12 lat roczniki 97-98

1. Karolina Babicz BUDOKAN Wrocław
2. Kamila Bracikowska GOTTSU Kościan
3. Dominika Ludwiczak GOTTSU Kościan

28. MŁODZICY 13-14 lat roczniki 95-96

1. Dawid Stubba TKK-DO Tczew
2. Szymon Borowski GOTTSU Kościan
3. Paweł Naborczyk TKK-DO Tczew

29. MŁODZICZKI 13-14 lat roczniki 95-96

1. Ewa Gąsiewska RENSEI Borzęcin
2. Natalia Stubba TKK-DO Tczew

3. Ewelina Michalak KS GOKKEN Chwaszczyno

30. KADECI MŁODSI 15-16 lat roczniki 93-94

1. Damian Kaźmierczak ASW NIPPON Krotoszyn
2. Patryk Kielichowski BUSHIDO-CITY Bydgoszcz
3. Dominik Jezierski KARATE-DO FIGHTER Swarzędz

31. KADETKI MŁODSZE 15-16 lat roczniki 93-94

1. Marta Szmyt BUSHIDO-CITY Bydgoszcz
2. Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN Chwaszczyno
3. Agata Uwijała TKK-DO Tczew
Sędzia Główny: Mirosław Adamowski


WYNIKI – NIEDZIELA 22.02.2009

KATA INDYWIDUALNE

11. KADECI STARSI 17-18 lat roczniki 91-92

1. Łukasz Borowski SATORI Leszno
2. Mikołaj Sieroń KARATE-DO FIGHTER Swarzędz
3. Patryk Nowak SATORI Leszno

12. KADETKI STARSZE 17-18 lat roczniki 91-92

1. Urszula Rybaczuk KS FSK Kowary
2. Edyta Tomaszewska SAMURAJ Lubań
3. Danuta Piszczek SAMURAJ Lubań

13. JUNIORZY 19-21 lat roczniki 88-90

1. Jakub Kałużka AZS UP Wrocław
2. Michał Malik ŁCWSW SEISHINKAI Łuków
3. Mateusz Kaczyński TKK-DO Tczew

14. JUNIORKI 19-21 lat roczniki 88-90

1. Anna Wawrzyniak SATORI Leszno
2. Magdalena Wawrzyniak SATORI Leszno
3. Elżbieta Klimaszewska AZS UP Wrocław

15. SENIORZY 22-39 lat roczniki 87-70

1. Mariusz Cybulka AZS UP Wrocław
2. Mariusz Siebert KARATE-DO FIGHTER Swarzędz
3. Rafał Waligórski KARATE-DO FIGHTER Swarzędz

16. SENIORKI 22-39 lat roczniki 87-70

1. Agnieszka Kałek-Smolarek Szamotulski Klub Karate
2. Małgorzata Chmielewska SAMURAJ Lubań

17. STARSI SENIORZY + 40 lat rocznik 1969 i starsi mężczyźni

1. Witold Kucharski RENSEI Borzęcin
2. Jarosław Malik ŁCWSW SEISHINKAI Łuków
3. Artur Borysionek BUDOKAN Wrocław

18. STARSZE SENIORKI + 40 lat rocznik 1969 i starsze kobiety

ODWOŁANO

KATA DRUŻYNOWE

21. DRUŻYNY C + 17 lat rocznik 1992 i starsi

1. SATORI Leszno 2 (Krzysztow Tomków / Magdalena Wawrzyniak / Anna Wawrzyniak)
2. ŁCWSW SEISHINKAI Łuków (Witold Kucharski / Michał Malik / Jarosław Malik)

KUMITE INDYWIDUALNE

32. KADECI STARSI 17-18 lat roczniki 91-92

1. David Tkebuchava GMAC Gruzja
2. Kamil Rosiński BUDOKAN Wrocław
3. Henri Vekua GMAC Gruzja

33. KADETKI STARSZE 17-18 lat roczniki 91-92

1. Patrycja Stefańczuk GKK-DO Gdańsk
2. Urszula Rybaczuk KS FSK Kowary
3. Magdalena Nowakowska BUDOKAN Wrocław

34. JUNIORZY 19-21 lat roczniki 88-90

1. Adrian Fułek BUSHIKAN Szczecin
2. Mateusz Osmólski BUDOKAN Wrocław
3. George Llparteliani GMAC Gruzja

35. JUNIORKI 19-21 lat roczniki 88-90

1. Magdalena Wawrzyniak SATORI Leszno
2. Karolina Safaryn AZS UP Wrocław
3. Elżbieta Kordyka SAMURAJ Lubań

36. SENIORZY A 22-39 lat roczniki 87-70 – 70 kg

1. Irakli Tkebuchava GMAC Gruzja
2. Filip Królikowski BUDOKAN Wrocław

3. Mariusz Domaradzki KS GOKKEN Chwaszczyno

37. SENIORZY B 22-39 lat roczniki 87-70 – 85 kg

1. Livan Gorelashvili GMAC Gruzja
2. Tomasz Miszczuk TKK-DO Tczew
3. Sebastian Mrozewski BUDOKAN Wrocław

38. SENIORZY C 22-39 lat roczniki 87-70 + 85 kg

1. Paweł Krause KK-DO SHOTOKAN DRAGON Środa Wielkopolska
2. Arkadiusz Stubba TKK-DO Tczew
3. Jacek Jaworski SAMURAJ Lubań

39. SENIORKI A 22-39 lat roczniki 87-70 – 60 kg

1. Ewa Krupa BUDOKAN Wrocław
2. Agnieszka Kałek-Smolarek Szamotulski Klub Karate

40. SENIORKI B 22-39 lat roczniki 87-70 + 60 kg

1. Dorota Skórzecka KS FSK Kowary / Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra
2. Izabela Harłożyńska KK-DO SHOTOKAN DRAGON Środa Wielkopolska

41. STARSI SENIORZY + 40 lat rocznik 1969 i starsi mężczyźni

1. Witold Kucharski RENSEI Borzęcin
2. Nodar Khajishvili GMAC Gruzja
3. Artur Borysionek BUDOKAN Wrocław

42. STARSZE SENIORKI + 40 lat rocznik 1969 i starsze kobiety

ODWOŁANO

KUMITE DRUŻYNOWE

43. MĘŻCZYŹNI + 18 lat rocznik 1991 i starsi

1. GMAC Gruzja (Livan Gorelashvili / George Llparteliani / Henri Vekua / David Tkebuchava / Irakli Tkebuchava)
2. POMORZE (Paweł Wendt / Patryk Wendt / Mariusz Domaradzki / Piotr Sadowski / Kamil Młynarski / rezerwowy Andrzej Kostun)
3. TKK-DO Tczew (Tomasz Miszczuk / Arkadiusz Stubba / Mateusz Kaczyński / Sebastian Rogowski / Michał Malinowski)

44. KOBIETY + 18 lat rocznik 1991 i starsze

1. BUDOKAN Wrocław (Karolina Safaryn / Magdalena Nowakowska / Ewa Krupa)
2. KS FSK Kowary (Dorota Skórzecka / Urszula Rybaczuk / Patrycja Stefańczuk)


Sędzia Główny: Mirosław Adamowski

Wyniki II Otwartych Mistrzostw Gminy Żukowo w Karate Shotokan

17.05.2009 Żukowo, Hala Sportowa

KATEGORIE KATA 1 - 18

1. Dziewczęta Do 10 lat (trenujący od IX.2008)

1. Julia Bojke
2. Paulina Mirbach SENSEIDO
3. Joanna Lewandowska Tczewski Klub Karate
3. Vanessa Bielawska Spartanin Sopot

2. Chłopcy Do 10 lat (trenujący od IX.2008)

1. Krzysztof Pakulski Bushido Bydgoszcz
2. Patryk Bielawa KS GOKKEN
3. Dorian Gulba BUSHIDO GDAŃSK
3. Kelvin Olszewski Bushido Bydgoszcz

3. Dziewczęta 10-11 lat (trenujący od IX.2008)

1. Martyna Rykowska KS GOKKEN
2. Daria Sznigier SPARTIANIN
3. Natalia Cyrocka KS GOKKEN
3. Natalia Majewska KS GOKKEN

4. Chłopcy 10-11 lat (trenujący od IX.2008)

1. Ernest Krzyżanowski KS GOKKEN
2. Kacper Szamański KS GOKKEN
3. Mateusz Krawczyk KS GOKKEN
3. Krystian Kunowski KS GOKKEN

5. Dziewczęta 12-13 lat (trenujący od IX.2008)

1. Hanna Rykowska KS GOKKEN
2. Marta Skrajda KS GOKKEN
3. Weronika Trela KS GOKKEN
3. Monika Mazowiecka SAKURA RUMIA

6. Chłopcy 12-13 lat (trenujący od IX.2008)

1. Sebastian Majewski KS GOKKEN
2. Daniel Kozłowski MDK SOPOT
3. Tomasz Pranga SAKURA RUMIA

3. Dawid Wolak KS GOKKEN

8. Chłopcy 14-17 lat (trenujący od IX.2008)

1. Maciej Patelak SAKURA RUMIA
2. Karol Zabrocki SAKURA RUMIA
3. Bartosz Elias TCZEWSKI KLUB KARATE

9. Dziewczęta Do 10 lat

1. Natalia Hassa ANDREX ELBLĄG
2. Diana Pilachowska KS GOKKEN
3. Kinga Ułasik KS GOKKEN
3. Zuzanna Plata ANDREX ELBLĄG

10. Chłopcy Do 10 lat

1. Patryk Jaszkowski BUSHIDO BYDGOSZCZ
2. Daniel Kosut BUSHIDO BYDGOSZCZ
3. Miłosz Smoliński SAKURA RUMIA
3. Kacper Iganaczak MDK SOPOT

11. Dziewczęta 10-11 lat

1. Patrycja Darga KS GOKKEN
2. Julia Szymankiewicz BUSHIDO GDYNIA
3. Katarzyna Zamojcin ANDREX ELBLĄG

3. Augustyna Richert KS GOKKEN

12. Chłopcy 10-11 lat

1. Damian Sadowiski BUSHIDO BYDGOSZCZ
2. Filip Górecki BUSHIDO BYDGOSZCZ
3. Dawid Sączewski BUSHIDO GDYNIA
3. Maciej Woźniczka ZANSHIN

13. Dziewczęta 12-13 lat

1. Ewelina Michalak KS GOKKEN
2. Wiktoria Kwiatek TCZEWSKI KLUB KARATE
3. Helen Jarosz KS GOKKEN
3. Patrycja Nowicka KS GOKKEN

14. Chłopcy 12-13 lat

1. Dawid Kurzaj BUSHIDO BYDGOSZCZ
2. Wiktor Murawski ANDREX ELBLĄG
3. Kacper Formela SAKURA RUMIA

3. Dominik Korbolewski KS GOKKEN

15. Dziewczęta Młodziczki

1. Wiktoria Pilachowska KS GOKKEN
2. Daria Ciechanowska TCZEWSKI KLUB KARATE
3. Agata Uwijała TCZEWSKI KLUB KARATE

3. Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN

16. Chłopcy Młodzicy

1. Patryk Kielichowski BUSHIDO BYDGOSZCZ
2. Paweł Lebida BUSHIDO GDAŃSK
3. Michał Sywula MDK SOPOT

3. Tomasz Wicki KS GOKKEN

17. Dziewczęta Kadetki

1. Magda Pacholczyk KS GOKKEN
2. Patrycja Trela KS GOKKEN

18. Chłopcy Kadeci

1. Aleksander Mroziński SENSEIDO GDAŃSK
2. Tomasz Tokarski BUSHIDO GDYNIA
3. Adam Ciechanowski TCZEWSKI KLUB KARATE
3. Jakub Wrąbel TCZEWSKI KLUB KARATE


KATEGORIE KUMITE 19 - 28

19. Chłopcy (roczniki 2000 i młodsi)

1. Daniel Kosut BUSHIDO BYDGOSZCZ
2. Piotr Kubiak KS GOKKEN
3. Błażej Trafalski
3. Dorian Gulba BUSHIDO GDAŃSK

20. Dziewczęta (roczniki 2000 i młodsze)

1. Natalia Hassa ANDREX ELBLĄG
2. Diana Pilachowska KS GOKKEN
3. Vanessa Bielawska SPARTANIN SOPOT
3. Zuzanna Milewczyk KLUB KARATE LĘBORK

21. Chłopcy (roczniki 1999-98)

1. Michał Zamojcin ANDREX ELBLĄG
2. Mateusz Zamojcin ANDREX ELBLĄG
3. Damian Sadowiski BUSHIDO BYDGOSZCZ
3. Jacek Szymanowski BUSHIDO BYDGOSZCZ

22. Dziewczęta (roczniki 1999 - 98)

1. Katarzyna Zamojcin ANDREX ELBLĄG
2. Weronika Wasielke SAKURA RUMIA
3. Maria Jankowska SAKURA RUMIA
3. Daria Sznigier SPARTANIN

23. Chłopcy (roczniki 1997-96)

1. Kacper Formela SAKURA RUMIA
2. Mikołaj Smoliński TCZEWSKI KLUB KARATE

3. Kacper Panek KS GOKKEN
3. Stefan Popiołek ANDREX ELBLĄG

24. Dziewczęta (roczniki 1997-96)

1. Magdalena Jatkowska TCZEWSKI KLUB KARATE
2. Wiktor Kwiatek TCZEWSKI KLUB KARATE

3. Hanna Rykowska KS GOKKEN
3. Angelika Mozuch TCZEWSKI KLUB KARATE

25. Chłopcy (roczniki 1995-94)

1. Bartosz Tworkowski ANDREX ELBLĄG
2. Michał Sywula ANDREX ELBLĄG
3. Patryk Kielichowski BUSHIDO BYDGOSZCZ
3. Michał Parczewski KLUB KARATE LĘBORK

26. Dziewczęta (roczniki 1995-94)

1. Agata Uwijała TCZEWSKI KLUB KARATE
2. Jagoda Trzebuchowska KS GOKKEN
3. Marta Szmyt BUSHIDO BYDGOSZCZ
3. Jessica Kukawka BUSHIDO BYDGOSZCZ

27. Chłopcy (roczniki 1993-92)

1. Kamil Tyszka ANDREX ELBLĄG
2. Łukasz Blok KULB KARATE LĘBORK
3. Wojciech Szmyt BUSHIDO BYDGOSZCZ

3. Jakub Gąsiorowski KS GOKKEN

28. Dziewczęta (roczniki 1993-92)

1. Magdalena Michalska KLUB KARATE LĘBORK
2. Patrycja Trela KS GOKKEN
3. Magdalena Pacholczyk KS GOKKEN
4. Daria Ciechanowska TCZEWSKI KLUB KARATE

WYNIKI V MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO „POMERANIA CUP”

Kata dziewcząt 2000 - 2002

1. Diana Pilachowska KS GOKKEN
2. Julia Dudkowska
3. Dominika Groth KS GOKKEN

Kata chłopców 2000 - 2002 9 kyu

1. Mikołaj Samson KS GOKKEN
2. Piotr Sputo KS GOKKEN
3. Mateusz Galewski

Kata chłopców 2000 - 2002 8 kyu +

1. Damian Gajcy
2. Kajetan Wysocki

3. Szymon Kuśpiet KS GOKKEN

Kata dziewcząt 1997 - 1999 9 kyu

1. Agnieszka Janicka KS GOKKEN
2. Marika Kiedrowska KS GOKKEN
3. Martyna Rykowska KS GOKKEN

Kata dziewcząt 1997 - 1999 8 kyu+

1. Patrycja Darga KS GOKKEN
2. Augustyna Richert KS GOKKEN
3. Amanda Pawłowska KS GOKKEN

Kata chłopców 1997 - 1999 9 kyu

1. Maks Lubocki KS GOKKEN
2. Sebastian Majewski
3. Mateusz Krawczyń KS GOKKEN

Kata chłopców 1997-1999 8 kyu+

1. Dominik Korbolewski KS GOKKEN
2. Paweł Galiński
3. Dawid Deluga

Kata dziewcząt 1994 - 1996

1. Paulina Plichta
2. Agata Mikulska

3. Wiktoria Pilachowska KS GOKKEN

Kata chłopców 1994 - 1996

1. Mateusz Koziestański
2. Krystian Lewandowski

3. Michał Wolak KS GOKKEN

Kumite chłopców 2000 - 2002 9 kyu

1. Mikołaj Samson KS GOKKEN
2. Mateusz Bakiera
3. Piotr Sputo KS GOKKEN

Kumite dziewcząt 2000 - 2002

1. Dominika Groth KS GOKKEN
2. Diana Pilachowska KS GOKKEN
3. Paulina Mirbach

Kumite chłopców 2000 - 2002 8 kyu+

1. Oskar Gawroński
2. Szymon Kuśpiet KS GOKKEN
3. Kacper Król

Kumite dziewcząt 1997 - 1999 9 kyu

1. Martyna Rykowiska KS GOKKEN
2. Agnieszka Janicka KS GOKKEN
3. Katarzyna Pachur KS GOKKEN

Kumite chłopców 1997 - 1999 9 kyu

1. Maksymilian Lubocki KS GOKKEN
2. Marek Chajduk
3. Sławomir Bitner

Kumite dziewcząt 1997 - 1999 8 kyu +

1. Augustyna Richert KS GOKKEN
2. Marta Galewska
3. Dagmara Czeran

Kumite chłopców 1997 - 1999 8 kyu+

1. Szymon Greń
2. Oliwer Kossak KS GOKKEN
3. Rafał Cichocki

Kumite dziewcząt 1994 - 1997

1. Paulina Plichta
2. Agnieszka Elwertowska

3. Wiktoria Pilachowska KS GOKKEN

Kumite chłopców 1994 - 1996

1. Maciej Bitner
2. Aleksander Bieliński
3. Łukasz Włodarczyk

WYNIKI ZAWODÓW - I LIGA GOKKEN

Chwaszczyno 30.01.2010


1. Kihon dzieci do lat 8

I m. Mariusz Lemke
II m. Krystian Andrzejewski
III m. Karol Maciejewski
III m. Natalia Kamieńska

2. Kata do lat 8

I m. Olaf Krampa
II m. Karol Maciejewski
III m. Szymon Kuśpiet
III m. Hubert Iwanowski

3. Kata 9 - 10 lat chłopcy

I m. Bartosz Mańka
II m. Mikołaj Samson
III m. Jakub Kułaga
III m. Adrian Kotłowski

4. Kata 9 - 10 lat dziewczęta

I m. Patrycja Darga
II m. Diana Pilachowska
III m. Dominika Groth
III m. Dalia Riegel

5. Kumite 9-10 lat chłopcy

I m. Ernest Krzyżanowski
II m. Szymon Kuśpiet
III m. Jakub Kułaga
III m. Bartosz Potracki

6. Kumite 9-10 lat dziewczęta

I m. Patrycja Darga
II m. Karolina Osińska
III m. Diana Pilachowska
IV m. Dominika Groth

7. Kata 11-12 chłopcy

I m. Dominik Korbolewski
II m. Tomasz Jeliński
III m. Filip Wendt
III m. Szymon Bielawa

8. Kata 11-12 dziewczęta

I m. Amanda Pawłowska
II m. Hanna Rykowska
III m. Martyna Rykowska
III m. Angelika Winiarska

9. Kumite 11-12 chłopcy

I m. Dominik Korbolewski
II m. Filip Wendt
III m. Tomasz Jeliński
III m. Oliwier Kossak

10. Kumite 11-12 dziewczęta

I m. Hanna Rykowska
II m. Angelika Winiarska
III m. Martyna Rykowska
III m. Amanta Pawłowska

11. Kata 13-14 dziewczęta

I m. Anna Kierlin
II m. Wiktoria Pilachowska
III m. Weronika Trela
III m. Monika Mazowiecka

12. Kumite 13-14 chłopcy

I m. Kamil Richert
II m. Kacper Formela
III m. Konrad Łuksza
III m. Karol Zabrocki

13. Kumite 13-14 dziewczęta

I m. Monika Małowiecka
II m. Weronika Trela
III m. Anna Kierlin
III m. Marta Skrajda

WYNIKI I Otwartych Mistrzostw „Tczew Open” karate FSKA

11.09.2010, Tczew

DZIECI (chłopcy) 8-10 lat roczniki 2000-2002 (kata)

1. Łojko Radosław (Bydgoszcz)
2. Pakulski Krzysztof (Bydgoszcz)
3. Raczyński Mikołaj (Bydgoszcz)

DZIECI (chłopcy) 8-10 lat roczniki 2000-2002 (kumite)

1. Kosut Daniel (Bydgoszcz)
2. Jaszkowski Patryk (Bydgoszcz)
3. Sabiecki Miłosz (Tczew)

DZIECI (dziewczynki) 8-10 lat roczniki 2000-2002 (kata)

1. Hassa Natalia (Elbląg)
2. Witkowska Klara (Bydgoszcz)
3. Stubba Kornelia (Tczew)

DZIECI (dziewczynki) 8-10 lat roczniki 2000-2002 (kumite)

1. Hassa Natalia (Elbląg)
2. Stubba Kornelia (Tczew)

3. Pilachowska Diana (KS GOKKEN)

ŻACY 11-12 lat roczniki 98-99 (kata)

1. Krzyżanowski Ernest (KS GOKKEN)
2. Zamojcin Michał (Elbląg)
3. Lassin Szymon (KS GOKKEN)

ŻACY 11-12 lat roczniki 98-99 (kumite)

1. Zamojcin Michał (Elbląg)
2. Wendt Filip (KS GOKKEN)
3. Zamojcin Mateusz (Elbląg)

ŻACZKI 11-12 lat roczniki 98-99 (kata)

1. Sabiecka Julia (Tczew)
2. Armatowska Karolina (Tczew)
3. Osińska Karolina (Rumia)

ŻACZKI 11-12 lat roczniki 98-99 (kumite)

1. Jankowska Maria (Bydgoszcz)
2. Zamojcin Katarzyna (Elbląg)
3. Olkowska Natasza (Lębork)

MŁODZICY 13-14 lat roczniki 96-97 (kata)

1. Kurzaj Daniel (Bydgoszcz)
2. Naborczyk Paweł (Tczew)

3. Korbolewski Dominik (KS GOKKEN)

MŁODZICY 13-14 lat roczniki 96-97 (kumite)

1. Korbolewski Dominik (KS GOKKEN)
2. Kurzaj Daniel (Bydgoszcz)
3. Panek Kacper (KS GOKKEN)

MŁODZICZKI 13-14 lat roczniki 96-97 (kata)

1. Stubba Natalia (Tczew)
2. Jatkowska Magdalena (Tczew)
3. Litka Katarzyna (Gdańsk)

MŁODZICZKI 13-14 lat roczniki 96-97 (kumite)

1. Stubba Natalia (Tczew)
2. Jatkowska Magdalena (Tczew)
3. Firyn Natalia (Tczew)

KADECI MŁODSI 15-16 lat roczniki 94-95 (kata)

1. Kacper Grejć (Lębork)
2. Włodarczyk Łukasz
3. Stubba Dawid (Tczew)

KADECI MŁODSI 15-16 lat roczniki 94-95 (kumite)

1. Stubba Dawid (Tczew)
2. Grejć Kacper (Lębork)
3. Kielichowski Patryk (Bydgoszcz)

KADETKI MŁODSZE 15-16 lat roczniki 94-95 (kata)

Konkurencja nie odbyła się

KADETKI MŁODSZE 15-16 lat roczniki 94-95 (kumite)

1. Uwijała Agata (Tczew)
2. Szmyt Marta (Bydgoszcz)
3. Misiak Sylwia (Elbląg)

KADECI STARSI 17-18 lat roczniki 92-93 (kata)

1. Wrąbel Jakub (Tczew)
2. Grzegowski Mateusz (Sopot)

KADECI STARSI 17-18 lat roczniki 92-93 (kumite)

1. Wrąbel Jakub (Tczew)
2. Grzegowski Mateusz (Sopot)

KADETKI STARSZE 17-18 lat roczniki 92-93 (kata)

Konkurencja nie odbyła się

KADETKI STARSZE 17-18 lat roczniki 92-93 (kumite)

1. Bagrowiska Daria (Bydgoszcz)
2. Albanowska Martyna (Kleczew)
3. Nowak Natalia (Kleczew)

JUNIORZY 19-21 lat roczniki 89-91 (kata)

1. Chorzelewski Michał (Gdańsk)
2. Kaczyński Mateusz (Tczew)
3. Mienik Dawid (Tczew)

JUNIORZY 19-21 lat roczniki 89-91 (kumite)

1. Kaczyński Mateusz (Tczew)
2. Młynarski Kamil (Gdańsk)
3. Palczyński Maciej (Elbląg)

SENIORZY 22 i starsi roczniki 88 (kumite)

1. Kundzicz Tomasz (Elbląg)
2. Wendt Paweł (KS GOKKEN)
3. Kaczyński Mateusz (Tczew)

SENIORZY 22 i starsi roczniki 88 (kata)

Konkurencja nie odbyła się

SENIORKI 22 i starsze roczniki 88 (kata, kumite)

Konkurencje nie odbyły się

DRUŻYNY A 13 lat rocznik 97 i młodsi (tylko kata) (drużyny mieszane)

1. Sakura Rumia
- Karolina Osińska
- Mikołaj Moszczenko
- Eric Rohler
2. Tczewski Klub Karate-Do I
- Julia Sabiecka
- Joanna Lewandowska
- Natalia Stubba
3. Klub Karate Lębork
- Zuzanna Milewczyk
- Natasza Olkowska
- Agnieszka Kreft

DRUŻYNY B 14-17 lat roczniki 93-94 (tylko kata) (drużyny mieszane)

1. Tczewski Klub Karate-Do
- Jakub Wrąbel
- Paweł Naborczyk
- Dawid Stubba
2. Tczewski Klub Karate-Do
- Dominika Kaczyńska
- Natalia Stubba
- Magdalena Jatkowska

3. KS GOKKEN
- Katarzyna Litka
- Weronika Trela
- Julia Wajoras

DRUŻYNY C (mężczyźni) + 18 lat rocznik 1992 i starsi (kumite)

1.Andrex Elblag
2.Tczewski Klub Karate
3.Klub Karate Lębork

WYNIKI ZAWODÓW - LIGA GOKKEN

Chwaszczyno 28.11.2010


KIHON do 6 lat. Rok ur.

I m. Martyna Gwazdacz 2004
II m. Jaś Czeszejko- Sochacki 2004
III m. Dawid Krezymon 2004
ex aequo
III m. Aniela Wendt 2004

KIHON 6-8 lat Rok ur.

I m. Jakub Piskonowicz 2003
II m. Nikodem Korzeniowski 2003
III m. Mateusz Lelga 2003
ex aequo
III m. Jakub Okrój 2003

KIHON 9.1 -9.3 KYU Rok ur.

I m. Klaudia Margol 2001
II m. Konrad Kelsz 2003
III m. Kamil Kamiński 2003
ex aequo
III m. Eryk Urbański 2003

KATA -8lat Rok ur.

I m. Karol Maciejewski 2002
II m. Konrad Kelsz 2003
III m. Maja Czyż 2002
ex aequo
III m. Natalia Kamińska 2002

KATA 9-10 lat Rok ur.

I m. Tomasz Lubiński 2000
II m. Szymon Kuśpiet 2001
III m. Klaudia Margol 2001
ex aequo
III m. Adam Pachur 2001

KUMITE 9-10 lat Rok ur.

I m. Szymon Kuśpiet 2001
II m. Krzysztof Jeśmian 2001
III m. Michał Plichta 2001
ex aequo
III m. Miłosz Sawiecki 2000

KATA 11-12 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I m. Ernest Krzyżanowki 1999
II m. Rafał Mielewczyk 1998
III m. Seweryn Sołyszko 1998
ex aequo
III m. Filip Wendt 1998

KATA 11-12 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I m. Natalia Majewska 1999
II m. Julia Sabiecka 1999
III m. Sara Elwart 1998
ex aequo
III m. Zuzanna Mielewczyk 2001

KUMITE 11-12 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I m. Rafał Milewczyk 1998
II m. Oliwier Kossak 1998
III m. Ernest Krzyżanowki 1998
ex aequo
III m. Seweryn Sołyszko 1999

KUMITE 11-12 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I m. Julia Sabiecka 1999
II m. Paulina Chylińska 1998
III m. Zuzanna Milewczyk 2001
ex aequo
III m. Amanda Pawłowska 1999

KATA 13-14 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I m. Kacper Panek 1996
II m. Dominik Korbolewski 1997
III m. Marek Chajduk 1997
ex aequo
III m. Dawid Wolak 1996

KATA 13-14 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I m. Hanna Rykowska 1997
II m. Helen Jarosz 1997
III m. Katarzyna Litka 1996
ex aequo
III m. Weronika Trela 1996

KUMITE 13-14 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I m. Bartłomiej Olkowski 1997
II m. Dominik Korbolewski 1997
III m. Kacper Panek 1996
ex aequo
III m. Dawid Wolak 1996

KUMITE 13-14 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I m. Magdalena Michalska 1993
II m. Hanna Rykowska 1997
III m. Helen Jarosz 1997
ex aequo
III m. Katarzyna Litka 1996

KATA 15-16 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I m. Kacper Grejć 1995
II m. Mariusz Czajka 1994
III m. Paweł Lebida 1994
ex aequo
III m. Michał Parczewski 1994

KUMITE 15-16 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I m. Michał Wolak 1994
II m. Mariusz Czajka 1994
III m. Kacper Grejć 1995
ex aequo
III m. Karol Zabrocki 1995

WYNIKI V SWARZĘDZKICH MISTRZOSTW KARATE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ


SWARZĘDZ 2010




Kata I krok:

1.Kata I krok - 6 lat i młodsi:

I. Biedżycka Zuzanna (Dynamic Poznań)
II. Szymon Konieczka (Yoshitaka Dojo, Gniezno)

2.Kata I krok - 7-8 lat:

I. Pluciński Mikołaj (Yoshitaka Dojo, Gniezno)
II. Mieszała Oskar (Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe "FIGHTER")
III. Samól Mateusz (Klub Karate Buk)

3.Kata I krok - 9-10 lat:

I. Jakub Wiśniewski
II. Mateusz Żylicz
III. Szymon Siódmiak

4.Kata I krok - 11-12 lat:

I. Sierant Kamil (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")
II. Dorobek Justyna (Dynamic Poznań)
III. Wilk Marcin (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")

5.Kata I krok - 13 lat i starsi:

I. Błaszczyński Robert
II. Wiśniewski Łukasz
III. Trojanowska Klaudia

Kata Indywidualne Dziewcząt:

6.Kata Indywidualne Dziewcząt - 7-8 lat:

I. Trafankowska Katarzyna (UKS Shodan Zduny)
II. Chojak Antonina
III. Mentecka Nikola

7.Kata Indywidualne Dziewcząt - 9-10 lat:

I. Marta Michalewicz (Gottsu Kościan)
II. Muszalska Aleksandra (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")
III. Opas Antonina (Gottsu Kościan)

8.Kata Indywidualne Dziewcząt - 11-12 lat:

I. Michałowska Wiktoria
II. Majewska Natalia
III. Ciesielska Marta

9.Kata Indywidualne Dziewcząt - 13-14 lat:

I. Kuś Aleksandra (UKS Shodan Zduny)
II. Wieczorek Aleksandra (Wągrowiecki Klub Karate "Tiger")
III. Welsch Sophie (Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe "FIGHTER")

10. Kata Indywidualne Dziewcząt - 15-16 lat:

I. Gireń Aleksandra (Wągrowiecki Klub Karate "Tiger")
II. Muszalska Barbara (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")
III. Wesołowska Marika (Wągrowiecki Klub Karate "Tiger")

11. Kata Indywidualne Dziewcząt - +18 lat:

I. Pawłowska Marta
II. Krupiak Dorota (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")

Kumite Indywidualne Dziewcząt:

12. Kumite Indywidualne Dziewcząt - 7-8 lat:

I. Trafankowska Katarzyna (UKS Shodan Zduny)
II. Płuszewska Julia (FSK Kowary)
III. Mentecka Nikola (Wągrowiecki Klub Karate "Tiger")

13. Kumite Indywidualne Dziewcząt - 9-10 lat:

I. Michalewicz Marta (Gottsu Kościan)
II. Pilachowska Diana (Gokken Gdynia)
III. Gałecka Katarzyna (WKF Poznań)

14. Kumite Indywidualne Dziewcząt - 11-12 lat:

I. Michałowska Wiktoria
II. Kaczor ewa
III. Pachur Katarzyna

15. Kumite Indywidualne Dziewcząt - 13-14 lat:

I. Kuś Aleksandra
II. Wieczorek Aleksandra
III. Brommer Kamila (FSK Kowary)

16. Kumite Indywidualne Dziewcząt - 15-16 lat:

I. Michalska Martyna
II. Muszalska Barbara (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")
III. Wesołowska Marika (Wągrowiecki Klub Karate "Tiger")

17. Kumite Indywidualne Dziewcząt - 17-18 lat:

I. Gireń Aleksandra
II. Górska Karolina

Kata Indywidualne Chłopców:

18. Kata Indywidualne Chłopców - 7-8 lat:

I. Lesiński Patryk (Klub Karate Szpaki 55)
II. Koperski Adam (Dynamic Poznań
III. Grocholewski Wiktor (Kostrzyński Klub Karate)\

19. Kata Indywidualne Chłopców - 9-10 lat:

I. Pawłowski Kajetan (Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe "FIGHTER")
II. Strzelczyk Dawid (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")
III. Kamiński Andrzej

20. Kata Indywidualne Chłopców - 11-12 lat:

I. Cegłowski Borys (Dynamic Poznań)
II. Liczbiński Dawid (Yoshitaka Dojo, Gniezno)
III. Michałowski Jakub (Dynamic Poznań)

21. Kata Indywidualne Chłopców - 13-14 lat:

I. Adamski Wiktor (UKS Shodan Zduny)
II. Korbolewski Dominik (Gokken Gdynia)
III. Rychert Kamil (Gokken Gdynia)

22. Kata Indywidualne Chłopców - 15-16 lat:

I. Jezierski Dominik (Swarzędzki Klub Karate-do "FIGHTER")
II. Danielewicz Mikołaj (Dynamic Poznań)
III. Kraszewski Arkadiusz (FSK Kowary)

23. Kata Indywidualne Mężczyzn - +18 lat:

I. Przewoźny Paweł (Obornicki Klub Karate)
II. Baran Paweł
III. Waśko Krzysztof (Dynamic Poznań)

Kumite Indywidualne Chłopców:

24. Kumite Indywidualne Chłopców - 7-8 lat:

I. Koperski Adam
II. Kołodziej Michał
III. Trenkler Dawid

25. Kumite Indywidualne Chłopców - 9-10 lat:

I. Pietrucha Jakub (Kostrzyński Klub Karate)
II. Stelmaszyk Damian (WKF Poznań)
III. Pawłowski Kajetan (Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe "FIGHTER")

26. Kumite Indywidualne Chłopców - 11-12 lat:

I. Wałęsa Oskar (Sakura Komorniki)
II. Michałowski Jakub (Dynamic Poznań)

III. Krzyżanowski Ernest (Gokken Gdynia)

27. Kumite Indywidualne Chłopców - 13-14 lat:

I. Korbolewski Dominik (Gokken Gdynia)
II. Richert Kamil
III. Kaszuba Szymon

28. Kumite Indywidualne Chłopców - 15-16 lat:

I. Paetz Filip
II. Mądrawski Marcin
III. Danielewicz Mikołaj

29. Kumite Indywidualne Chłopców - +18 lat:

I. Przewoźny Paweł (Obornicki Klub Karate)
II. Śliwiński Grzegorz
III. Michalik Grzegorz

Kata Drużynowe:

30. Kata Drużynowe Żaczek:

I. Gottsu 1
II. Dynamic
III. FSK Kowary

31. Kata Drużynowe Żaków:

I. Dynamic 2
II. Fighter Swarzędz
III. Dynamic 1

32. Kata Drużynowe - +18:

I. Dynamic
II. Zduny

WYNIKI ZAWODÓW - LIGA GOKKEN

Chwaszczyno 08.01.2011


KIHON do 6-7 LAT Rok ur.

I miejsce Oliwier Bartkowiak 2004
II miejsce Franciszek Reguła 2005
III miejsce Kajetan Iwanowski 2005
ex aequo
III miejsce Mateusz Zaparty 2004

KIHON 8 LAT Rok ur.

I miejsce Wiktoria Myszkowska 2003
II miejsce Oliwia Karwowska 2003
III miejsce Paweł Krefta 2003
ex aequo
III miejsce Sandra Lieske 2003

KIHON 9.1 -9.3 KYU Rok ur.

I miejsce Krzysztof Neubert 2002
II miejsce Natalia Kuzioła
III miejsce Mikołaj Kaleta 2002
ex aequo
III miejsce Natalia Rudzka 2000

KATA 8-9 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Karol Maciejewski 2002
II miejsce Konrad Kelsz 2002
III miejsce Patryk Krefft 2003
ex aequo
III miejsce Jan Marcinkowski 2003

KATA 8-9 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Wiktoria Marszałkowska 2003
II miejsce Wiera Szneider 2002
III miejsce Maja Czyż 2002
ex aequo
III miejsce Natalia Kamińska 2002

KUMITE 8-9 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Dawid Płoski 2002
II miejsce Konrad Kelsz 2002
III miejsce Maksymilian Lasek 2002
ex aequo
III miejsce Jan Marcinkowski 2003

KUMITE 8-9 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Natalia Kamińska 2002
II miejsce Maja Czyż 2002
III miejsce Wiera Szneider 2002

KATA 10-11 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Dawid Krefft 2000
II miejsce Kacper Kwiecień 2001
III miejsce Aleksander Daszke 2001
ex aequo
III miejsce Szymon Kuśpiet 2001

KATA 10-11 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Kornelia Stubba 2000
II miejsce Diana Pilachowska 2000
III miejsce Dominika Groth 2000
ex aequo
III miejsce Klaudia Margol 2001

KUMITE 10-11 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Miłosz Sabiecki 2000
II miejsce Szymon Kuśpiet 2001
III miejsce Krzysztof Jeśmian 2001
ex aequo
III miejsce Piotr Sputo 2000

KUMITE 10-11 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Zuzanna Mielewczyk 2001
II miejsce Diana Pilachowska 2000
III miejsce Weronika Richert 2000
ex aequo
III miejsce Kornelia Stubba 2000

KATA 12-13 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Jakub Kułaga 1999
II miejsce Szymon Lasin 1998
III miejsce Andrzej Kowalewski 1998
ex aequo
III miejsce Rafał Milewczyk 1998

KATA 12-13 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Julia Sabiecka 1999
II miejsce Marika Kiedrowska 1999
III miejsce Sara Elwart 1998
ex aequo
III miejsce Katarzyna Pachur 1999

KUMITE 12-13 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Filip Wendt 1998
II miejsce Rafał Milewczyk 1998
III miejsce Jakub Kułaga 1999
ex aequo
III miejsce Szymon Lasin 1998

KUMITE 12-13 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Sara Elwart 1998
II miejsce Agnieszka Kreft 1999
III miejsce Marika Kiedrowska 1999
ex aequo
III miejsce Julia Sabiecka 1999

KATA 14-15 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Szymon Garski 1996
II miejsce Maciej Wodziński 1996
III miejsce Paweł Naborczyk 1996
ex aequo
III miejsce Kacper Panek 1996

KATA 14-15 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Martyna Stamlewicz 1995
II miejsce Weronika Trela 1996
III miejsce Sonia Lidzbarska 1997
ex aequo
III miejsce Katarzyna Litka 1996

KUMITE 14-15 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Paweł Naborczyk 1996
II miejsce Kamil Richert 1996
III miejsce Kacper Panek 1996
ex aequo
III miejsce Krystian Tyszer 1996

KUMITE 14-15 LAT DZIEWCZĘTA Rok ur.

I miejsce Natalia Stubba 1996
II miejsce Magdalena Jatkowska 1996
III miejsce Katarzyna Litka 1996
ex aequo
III miejsce Weronika Trela 1996

KATA 16-17 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Dawid Stubba 1995
II miejsce Michał Wolak 1994
III miejsce Paweł Lebida 1994

KUMITE 16-17 LAT CHŁOPCY Rok ur.

I miejsce Dawid Stubba 1995
II miejsce Michał Wolak 1994
III miejsce Paweł Lebida 1994
ex aequo
III miejsce Jakub Wrąbel 1993

Wyniki turnieju "Liga Tczew" o puchar Wójta Gminy Tczew.

Dąbrówka Tczewska 12.02.2011


Konkurencja Kihon

1. Wiktoria Myszakowska
2. Przemysław Piłat
3. Paweł Mielnik
3. Sandra Lieske

Konkurencja Kata dzieci -7 lat

1. Martyna Gwazdacz KS GOKKEN
2. Aleksander Frydel
3. Oliwia Karwowska
3. Wiktoria Myszakowska

Konkurencja Kata 8-9 lat dziewczyny

1. Natalia Kamieńska KS GOKKEN
2. Paulina Piosik

Konkurencja Kata 8-9 lat chłopcy

1. Patryk Krefft
2. Konrad Kelsz KS GOKKEN
3. Krystian Szymczak
3. Kacper Drzymalski

Konkurencja Kumite 8-9 lat dziewczyny

1. Natalia Kamińska KS GOKKEN
2. Paulina Piosik

Konkurencja Kumite 8-9 lat chłopcy

1. Konrad Kelsz KS GOKKEN
2. Patryk Kaszubowski
3. Przemysław Piłat

3. Paweł Mielnik KS GOKKEN

Konkurencja Kata 10-11 lat dziewczyny

1. Diana Pilachowska KS GOKKEN
2. Kornelia Stubba
3. Natalia Kuzioła
3. Zuzanna Plata

Konkurencja Kata 10-11 lat chłopcy

1. Jan Wojdakowski
2. Mikołaj Samson KS GOKKEN
3. Michał Jaskulski KS GOKKEN
3. Kacper Kwiecień

Konkurencja Kumite 10-11 lat dziewczyny

1. Kornelia Stubba
2. Ewelina Pieper

3. Diana Pilachowska KS GOKKEN
3. Weronika Richert KS GOKKEN

Konkurencja Kumite 10-11 lat chłopcy

1. Eric Rohler
2. Miłosz Smoliński

3. Mikołaj Samson KS GOKKEN
3. Miłosz Sabiecki

Konkurencja Kata 12-13 lat dziewczyny

1. Teresa Zamojcin
2. Karolina Osińska
3. Julia Sabiecka

3. Sara Elwart KS GOKKEN

Konkurencja Kata 12-13 lat chłopcy

1. Michał Zamojcin
2. Mateusz Zamojcin
3. Dawid Krefft
3. Daniel Gryszko

Konkurencja Kumite 12-13 lat dziewczyny

1. Julia Sabiecka
2. Karolina Osińska

3. Sara Elwart KS GOKKEN
3. Michalina Machniak

Konkurencja Kumite 12-13 lat chłopcy

1. Mateusz Zamojcin
2. Daniel Gryszko

3. Cezary Wolak KS GOKKEN
3. Michał Zamojcin

Konkurencja Kata 14-15 lat dziewczyny

1. Natalia Stubba
2. Katarzyna Litka

3. Hanna Rykowska KS GOKKEN
3. Patrycja Nowicka KS GOKKEN

Konkurencja Kata 14-15 lat chłopcy

1. Patryk Hassa
2. Kamil Richert KS GOKKEN
3. Dominik Korbolewski KS GOKKEN
3. Paweł Naborczyk

Konkurencja Kumite 14-15 lat dziewczyny

1. Natalia Stubba
2. Katarzyna Litka
3. Monika Małowiecka
3. Magdalena Jatkowska

Kategoria Kumite 14-15 lat chłopcy

1. Paweł Naborczyk
2. Kamil Richert KS GOKKEN
3. Mikołaj Smoliński
3. Kacper Panek KS GOKKEN

Konkurencja Kata 16-17 lat dziewczyny

1. Aleksandra Jezior
2. Maja Widomska

Konkurencja Kata 16-17 lat chłopcy

1. Dawid Stubba
2. Michał Wolak KS GOKKEN
3. Robert Nakielski
3. Jakub Wrąbel

Konkurencja Kumite 16-17 lat dziewczyny

1. Sylwia Misiak
2. Agata Uwijała
3. Dominika Kaczyńska

Konkurencja Kumite 16-17 lat chłopcy

1. Dawid Stubba
2. Jakub Wrąbel
3. Michał Sywula
3. Bartosz Tworkowski

WYNIKI ZAWODÓW - LIGA GOKKEN

Gdańsk 09.04.2011


kihon 2004-05

1.Oliwier Bartkowiak
2.Franek Reguła
3.Szymon Banaszek
3.Iga Stępka

Kihon 2002-03

1.Oliwia Karwowska
2.Emilia Lipińska
3.Paweł Krefta
3.Karol Madejski

Kihon 2001 i starsi

1.Daniel Ziółkowski
2.Paulina Lipińska
3.Agata Siekielska
3.Beata Dudzińska

Kata 2002 i młodsi (białe pasy)

1.Martyna Gwiazdacz
2.Oliwia Karwowska
3.Aleksander Frydez
3.Marcin Zawada

Kumite 8-9 lat chłopcy

1.Dawid Płoski
2.Paweł Pepliński
3.Artur Sabiniarz
3.Konrad Kelsz

Kumite 8-9 lat dziewczyny

1.Wiktoria Myszakowska
2.Maja Czyż
3.Kinga Jurec
3.Sandra Henning

Kata 8-9 lat chłopcy

1.Artur Sabiniarz
2.Konrad Kelsz
3.Kamil Manowiecki
3.Karol Maciejewski

Kata 8-9 lat dziewczyny

1.Wiktoria Myszakowska
2.Gosia Lipińska
3.Kinga Jurec
3.Natalia Kamińska

Kata białe pasy 2002 i starsi

1.Patryk Krefft
2.Daniel Ziółkowski
3.Beata Dudzińska
3.Konrad Zachorski

Kata 2000-01 chłopcy

1.Kacper Kwiecień
2.Aleksander Daszke
3.Jan Wojdakowski
3.Kacper Drzymalski

Kata 2000-01 dziewczyny

1.Dominika Zawisza
2.Marta Majewska
3.Klaudia Margol
3.Marta Roksz

Kumite 2000-01 dziewczyny

1.Kornelia Stubba
2.Diana Pilachowska
3.Marta Majewska
3.Dominika Zawisza

Kumite 2000-01 chłopcy

1.Mikołaj Sabiecki
2.Szymon kuśpiet
3.Krzyś jeśmian
3.Mikołaj Samson

Kata 1999-98 dziewczyny

1.Julia Sabiecka
2.Agnieszka Kreft
3.Amanda Pawłowska
3.Marika Kiedrowska

Kumite 1999-98 dziewczyny

1.Julia Sabiecka
2.Beata Dudzińska
3.Amanda Pawłowska
3.Alicja Olkowska

Kata 1999-98 chłopcy

1.Dawid Kreft
2.Andrzej Kowalewski
3.Szymon Lassin
3.Bartosz Potracki

Kumite 1999-98 chłopcy

1.Andrzej Kowalewski
2.Bartosz Potracki
3.Oliwier kossak
3.Cezary bWolak

Kata 1997-96 chłopcy

1.Kacper Panek
2.Kamil Sztrumski
3.Dawid Wolak
3.Jakub Struzik

Kumite 1997-96 chłopcy

1.Kacper Panek
2.Krystian Tyszer
3.Bartlomiej Olkowski
3.Dawid wolak

Kata i kumite 1995-94

1.Michał Wolak
2.Paweł Lebida

WYNIKI Tczew OPEN karate WKF 2011

Tczew 01.10.2011


1. Kumite seniorów open

1. Tomasz Dolega Andrex Elbląg
2. Przemysław Studziński Andrex Elbląg
3. Kamil Młynarski Gdański klub karate-do
3. Kaczyński Mateusz Tczewski klub karate-do

2. Kumite drużyn. seniorów

1. Andrex Elbląg
2. Tczewski klub karate
3. Klub sportowy Lębork
3. Gdański klub karate-Do

3. Kumite drużyn. juniorów

1. Tczewski klub karate-do
2. Andrex Elbląg
3. Klub sportowy Lębork
3. Wejherowski klub karate

4. Kumite drużyn. Kadetów

1. Tczewski klub karate
2. Klub sportowy Gokken Chwaszczyno
3. Klub sportowy Lębork

5. Kumite juniorów open

1. Kacper Formela Sakura Rumia
2. Michał Sywula Andrex Elbląg
3. Bartosz Tworkowski Andrex Elbląg
3. Michał Parczewski KS Lębork

6. Kumite Juniorki i Seniorki

1. Patrycja Grześkowiak Andrex Elbląg
2. Misiak Sylwia Andrex Elbląg
3. Magdalena Michalska KS Lębork
3. Agata Bandurska Ronin Toruń

7. Kumite drużyn.Młodzicy 12-13 lat

1. Bushi-do Bydgoszcz
2. Sakura Rumia

3. KS GOKKEN 1
3. KS GOKKEN 2

8. Kata Seniorek

1. Patrycja Grześkowiak Andrex Elbląg
2. Sylwia Misiak Andrex Elbląg
3. Magdalena Michalska Klub sportowy Lębork

9. Kumite drużynowe chłopcy 10-11 lat

1. Tczewski klub karate 1
2. Bushi-do Bydgosz
3. Gdański klub Karate 2
3. Tczewski klub karate 2

10. Kumite kadeci -63 kg

1. Hassa Patryk Andrex Elbląg
2. Smoliński Mikołaj Tczewski klub karate

3. Kacper Panek KS Gokken Chwaszczyno
3. Dawid Wolak KS Gokken Chwaszczyno

11. Kata Seniorów

1.Michał Chożelewski Gdański klub karate-do
2. Kacper Grejć KS Lębork
3. Mateusz Kaczyński Tczewski Klub Karate-do

12. Kumite kadeci plus 63 kg

1. Formela Kacper Sakura Rumia
2. Naborczyk Paweł Tczewski klub karate
3. Bartosz Olkowski KS Lębork
3. Kacper Grejć KS Lębork

13. Kata Juniorki Kadetki

1. Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do
2. Katarzyna Litka Gdański klub karate -do
3. Natalia Budzińska KS Sopot

3. Weronika Trela KS Gokken Chwaszczyno

14. Kumite kadetki

1. Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do
2. Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do
3. Dominika Kaczyńska Tczewski Klub Karate-do
3. Katarzyna Litka Gdański klub karate -do

15. Kata kadeci

1. Bartosz Olkowski KS Lębork
2. Patryk Hassa Andrex Elbląg
3. Naborczyk Paweł Tczewski klub karate
3. Kacper Grejć KS Lębork

16. Kata Młodziczki

1. Katarzyna Zamojcin Andrex Elbląg
2. Sara Elwart KS Gokken
3. Karolina Armatowska Tczewski Klub Karate-do
3. Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do

17. Kumite Młodzicy -55 kg

1. Mateusz Zamojcin Andrex Elbląg
2. Rafał Milewczyk KS Lębork

3. Filip Wendt KS Gokken
3. Potracki Bartosz KS Gokken

18. Kata Młodzicy

1. Mateusz Zamojcin Andrex Elbląg
2. Michał Zamojcin Andrex Elbląg
3. Krystian Andrzejewski Sakura Rumia
3. Rafał Milewczyk KS Lębork.

19. Kumite Młodzicy plus 55 kg

1. Seweryn Sołyszko KS Lębork
2. Łukasz Ryfka-Bushido Bydgoszcz
3. Adrian Lewandowski KS Lębork
3. Arkadiusz Graczyk Bushido

20. Kumite Młodziczki -45kg

1. Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-Do
2. Armatowska Karolina Tczewski Klub Karate-Do

3. Dominika Firle KS Gooken

21.Młodziczki kumite + 45

1. Alicja Olkowska KS LĘBORK
2. Sara Elwart KS Gokken
3. Katarzyna Pachur Gokken
3. Paulina Wirkus Andrex Elbląg

22. Kata Drużynowe Młodzików

1. Bushi-do Bydgoszcz
2. Tczewski klub karate-do

23. Kumite Chłopcy 10-11 lat

1. Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do
2. Kuspiet Szymon KS Gokken
3. Smoliński Miłosz Tczewski Klub Karate-do
3. Lewandowski Jakub Bushi-do Bydgoszcz

24. Kata Drużynowe dziewcząt 10 lat i młodsze

1. Bushi-do Bydgoszcz
2. KS Lębork

25. Kata dziewcząt 10-11 lat

1. Milewczyk Zuzanna Lębork
2. Lepek Julia Bushi-do Bydgoszcz
3. Patrycja Czarnul Bushi-do Bydgoszcz
4. Karolina Osińska Rumia Sakura

26. Kata chłopcy 10-11 lat

1. Lewandowski Jakub Bushi-do Bydgoszcz
2. Bartosz Kleniewski KS Lębork
3. Adam Ingilewicz Gkk-do
3. Jan Wojdakowski Gkk-do

27. Kumite Drużynowe dziewcząt 10-11 lat

1. Bushi-do Bydgoszcz 1
2. Bushi-do Bydgoszcz 2
3. Sakura Rumia
3. Lębork

28. Kumite Chłopcy 10-11 lat +35kg

1. Samson Mikołaj KS Gokken
2. Krzysztof Małachowski Sakura Rumia
3. Pustkowski Piotr Tczewski Klub Karate-do
3. Jeśman Krzysztof Tczewski klub Karate-Do

29. Kumite dziewcząt 10-11lat -35kg

1. Czarnul Patrycja Bushi-do Bydgoszcz
2. Lepek Julia
3. Agata Radomska Bushido Bydgoszcz
3. Milewczyk Zuzanna Lębork

30. Kumite fantom dziewczyny 7-9 lat

1. Blanca Pliszka Bushi-do Bydgoszcz
2. Wójcik Maria KS Gokken
3. Gierszewska Karolina Sakura Rumia
4. Czarnul Julia Bushi-do Bydgoszcz

31. Kata Chłopcy 7-9

1. Andrzejewski Patryk Sakura Rumia
2. Fryder Aleksander Gkk-do
3. Gaca Adam Bushi-dom Bydgoscz
3. Bartosz Lewandowski Andrex Elbląg

32. Kumite fantom Chłopcy 7-9

1. Andrzejewski Patryk Sakura Rumia
2. Gaca Adam Bushi-dom Bydgoscz
3. Formela Łukasz Sakura Rumia
4. Dominik Wachowski Bushi -do Bydgoszcz

33. Kata dziewcząt 7-9

1. Blanka Pliszka Bushi-do Bydgoszcz
2. Wiktoria Myszakowska Gdański klub Karate
3. Kinga Jurec Gdański Klub karate
4. Karolina Gierszewska Sakura RUMIA

IV OTWARTE MISTRZOSTWA KARATE SHOTOKAN DZIECI I MŁODZIEŻY WEJHEROWO
O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA SPORTÓW WALKI

Wejherowo 19.11.2011


KATA DO 9 LAT

1. PIOTROWSKA ZUZANNA - SHOTOKAN LĘBORK
2. ANDRZEJEWSKI PATRYK - SAKURA RUMIA
3. MYSZAKOWSKA WIKTORIA - GKK GDAŃSK
3. RINK PIOTR - SAKURA RUMIA

KUMITE DO 9 LAT

1. ANDRZEJEWSKI PATRYK - SAKURA RUMIA
2. NIEDBAŁA KRYSTIAN - KS GOKKEN
3. ROSIŃSKI KONRAD - KS GOKKEN
3. GRYSZKO REMIGIUSZ - SAKURA RUMIA

KATA DRUŻYNOWE DO 10 LAT

1. SHOTOKAN WEJHEROWO
2. SAKURA RUMIA II
3. SAKURA RUMIA I

KATA DRUŻYNOWE 11-13 LAT CHŁOPCY

1. SHOTOKAN WEJHEROWO
2. SHOTOKAN LĘBORK
3. SAKURA RUMIA

KATA DRUŻYNOWE 11-13 LAT DZIEWCZĘTA

1. SHOTOKAN LĘBORK
2. SHOTOKAN WEJHEROWO

KIHON

1. PARZANOWSKI OLAF - KS GOKKEN
2. PIONKE FILIP - SHOTOKAN WEJHEROWO
3. BOJKA MARTYNA - SHOTOKAN WEJHEROWO
3. GORGOŃ KUBA - GKK GDAŃSK

KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT

1. OSIŃSKA KAROLINA - SAKURA RUMIA
2. MILEWCZYK ZUZANNA - SHOTOKAN LĘBORK
3. ROKSZ MARTA- SHOTOKAN WEJHEROWO
3. OLKOWSKA NATASZA - SHOTOKAN LĘBORK

KATA CHŁOPCY 10-11 LAT

1. KWIECIEŃ KACPER - GKK GDAŃSK
2. WOJDAKOWSKI JAN - GKK GDAŃSK
3. CZAJA PAWEŁ - SHOTOKAN WEJHEROWO
3. DASZKE ALEKSANDER - SHOTOKAN WEJHEROWO

KUMITE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT

1. OLKOWSKA NATASZA - SHOTOKAN LĘBORK
2. OSIŃSKA KAROLINA - SAKURA RUMIA
3. STUBBA KORNELIA - TKK TCZEW
3. MILEWCZYK ZUZANNA - SHOTOKAN LĘBORK

KATA DZIEWCZĘTA 12-13 LAT

1. ELWART SARA - KS GOKKEN
2. MAJEWSKA NATALIA - KS GOKKEN
3. OSIŃSKA KAROLINA - SAKURA RUMIA
3. WODZIŃSKA MARTA - SHOTOKAN WEJHEROWO

KATA CHŁOPCY 14-17 LAT

1. GREJĆ KACPER - SHOTOKAN LĘBORK
2. PANEK KACPER - KS GOKKEN
3. FORMELA KACPER - SAKURA RUMIA
3. LEWANDOWSKI ADRIAN - SHOTOKAN LĘBORK

KUMITE DZIEWCZĄT 12-13 LAT

1. SABIECKA JULIA - TKK TCZEW
2. ELWART SARA - KS GOKKEN
3. OLKOWSKA ALICJA - SHOTOKAN LĘBORK
3. MAJEWSKA NATALIA - KS GOKKEN

KUMITE DZIEWCZĄT 14-15 LAT

1. TRELA WERONIKA - KS GOKKEN
2. LITKA KATARZYNA - GKK GDAŃSK
3. STUBBA NATALIA - TKK TCZEW
3. LIDZBARSKA SONIA - KS GOKKEN

KUMITE CHŁOPCY 10-11 LAT

1. SAMSON MIKOŁAJ - KS GOKKEN
2. JEŚMAN KRZYSZTOF - TKK TCZEW
3. SMOLIŃSKI MIŁOSZ - TKK TCZEW
3. SABIECKI MIŁOSZ - TKK TCZEW

KATA DZIEWCZĄT 14-15 LAT

1. LITKA KATARZYNA - GKK GDAŃSK
2. TRELA WERONIKA - KS GOKKEN

KUMITE CHŁOPCY 14-15 LAT

1. FORMELA KACPER - SAKURA RUMIA
2. OLKOWSKI BARTEK - SHOTOKAN LĘBORK
3. NABORCZYK PAWEŁ - TKK TCZEW
3. GREŚ KACPER - SHOTOKAN LĘBORK

KUMITE CHŁOPCY 18 LAT - OPEN

1. BIEWSKI ŁUKSZA - SHOTOKAN WEJHEROWO
2. TRYBOWSKI MATEUSZ - SHOTOKAN WEJHEROWO
3. PAŁASZ ANDRZEJ - SHOTOKAN WEJHEROWO

KATA KADETKI + JUNIOREK LAT - OPEN

1. STANULEWICZ MARTYNA - SHOTOKAN WEJHEROWO
2. MICHALSKA MAGDA - SHOTOKAN LĘBORK

KUMITE KADETKI + JUNIOREK LAT - OPEN

1. MICHALSKA MAGDA - SHOTOKAN LĘBORK
2. STANULEWICZ MARTYNA - SHOTOKAN WEJHEROWO

KUMITE KADETKI + JUNIOREK LAT - OPEN

1. MICHALSKA MAGDA - SHOTOKAN LĘBORK
2. STANULEWICZ MARTYNA - SHOTOKAN WEJHEROWO

KUMITE CHŁOPCY 12 - 13 LAT

1. WENDT FILIP - KS GOKKEN
2. ANDRZEJEWSKI KRYSTIAN - SAKURA RUMIA
3. POTRACKI BARTOSZ - KS GOKKEN
3. MILEWCZYK RAFAŁ - SHOTOKAN LĘBORK

KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZICZKI 12 - 13 LAT

1. SHOTOKAN LĘBORK
2. KS GOKKEN

KUMITE DRUŻYNOWE KADETKI I JUNIORKI 14 - 17 LAT

1. SHOTOKAN LĘBORK
2. KS GOKKEN

KUMITE CHŁOPCY 16 - 17 LAT

1. FORMELA KACPER - SAKURA RUMIA
2. PARCZEWSKI MICHAŁ - SHOTOKAN LĘBORK
3. STUBBA DAWID - TKK TCZEW
3. BISEWSKI ŁUKASZ - SHOTOKAN WEJHEROWO

KUMITE DRUŻYNOWE KADECI I JUNIORZY 14 - 17 LAT

1. TKK TCZEW
2. SHOTOKAN LĘBORK
3. SHOTOKAN WEJHEROWO

KUMITE DRUŻYNOWE MŁODZICY 12 - 13 LAT

1. TKK TCZEW
2. KS GOKKEN 2
3. SHOTOKAN WEJHEROWO
3. KS GOKKEN 2

W II BUSHI-DO CUP

startowało 323 zawodników z 15 polskich klubów karate. Zawody były rozegrane wg najnowszych przepisów WKF.
Rozegrano 54 konkurencje kata i kumite w kategoriach wiekowych od 7 do 15 lat.

Osielsko, 3 grudnia 2011


I Kata dziewczynki 7 lat i młodsze (ćwiczące od września)

1. Zuza Biedrzycka (Dynamik Akademia Karate)
2. Julia Walus (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Julia Skilska (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Marta Słonina (Bushi-Do Bydgoszcz)

II Kata chłopcy 7 lat i młodsi (ćwiczący od września)

1. Bartosz Korpalski (Dojo Toruń)
2. Maciej Reszkowski (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Marcel Tworek (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Jakub Onasz (Bushi-Do Bydgoszcz)

III Kata dziewczynki 7 lat i młodsze

1. Marta Słonina (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Anna Górna (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Kamila Małolepsza (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Julia Sosnowska (Bushi-Do Bydgoszcz)

IV Kata chłopcy 7 lat i młodsi

1. Kacper Urban (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Michał Płatek (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Michał Pawłowski (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Kevin Sobota (Bushi-Do Bydgoszcz)

v Kata dziewczyny 8-9 lat (ćwiczące od września)

1. Roksana Korpalska (Dojo Toruń)
2. Natalia Bross (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Nadia Różyńska (Dojo Toruń)
ex aequo
3. Aleksandra Borowicz (Bushi-Do Bydgoszcz)

VI Kata chłopcy 8-9 lat (ćwiczący od września)

1. Kacper Rosiński (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Mikołaj Kacperski (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Michał Polek (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Jakub Wiśniewski (Bushi-Do Bydgoszcz)

VII Kata dziewczyny 8-9 lat

1. Blanka Pliszka (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Julia Le Hai (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Julia Sachar (Samuraj Szczecin)
ex aequo
3. Dominika Zwiech (Samuraj Szczecin)

VIII Kata chłopcy 8-9 lat

1. Artur Swietczenkow (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Mateusz Adametz (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Adam Koperski (Dynamik Akademia Karate)
ex aequo
3. Adam Gaca (Bushi-Do Bydgoszcz)

IX Kumite dziewczyny do 9 lat -30kg

1. Nikola Woroch (Dynamik Akademia Karate)
2. Wiktoria Myszakowska (Gdański Klub Karate Do)
3. Blanka Pliszka (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Julia Le Hai (Bushi-Do Bydgoszcz)

X Kumite chłopcy do lat 9 -30kg

1. Mateusz Adametz (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Adam Koperski (Dynamik Akademia Karate)
3. Artur Swietczenkow (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Kacper Kozłowski (Bushi-Do Bydgoszcz)

XI Kumite dziewczyny do 9 lat +30kg

1. Julia Czarnul (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Julia Sachar (Samuraj Szczecin)
3. Aleksandra Raulin (Sakura Rumia)
ex aequo
3. Małgorzata Kirszling (Sakura Rumia)

XII Kumite chłopcy do lat 9 +30kg

1. Maksymilian Sadowski (Pieszewski Klub Karate)
2. Miłosz Smoliński (Tczewski Klub Karate)
3. Franek Weigt (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Patryk Andrzejewski (Sakura Rumia)

XIII Kata drużynowe dziewczyny 9 lat i młodsze

1. Bushi-Do Bydgoszcz
2. Bushi-Do Bydgoszcz
3. Samuraj Szczenin
ex aequo
3. Bushi-Do Bydgoszcz

XIV Kata dziewczyny 10-11 lat (ćwiczące od września)

1. Aleksandra Małolepsza (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Aleksandra Karolkiewicz (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Aleksandra Górna (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Aleksandra Kadecka (Bushi-Do Bydgoszcz)

XV Kata chłopcy 10-11 lat (ćwiczący od września)

1. Błażej Pińkowski (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Paweł Hanczewski (Dojo Toruń)
3. Adam Skieresz (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Jan Tyczyński (Bushi-Do Bydgoszcz)

XVI Kata dziewczyny 10-11 lat

1. Karolina Osińska (Sakura Rumia)
2. Patrycja Czarnul (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Julia Macukiewicz (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Paulina Piotrowska (Bushi-Do Bydgoszcz)

XVII Kata chłopcy 10-11 lat

1. Jan Wojdakowski (Gdański Klub Karate-Do)
2. Jakub Tymiński (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Kacper Kwiecień (Gdański Klub Karate-Do)
ex aequo
3. Kajetan Pawłowski (Fighter Suchy Las)

XVIII Kumite dziewczyny 10-11 lat -35kg

1. Patrycja Czarnul (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Marcelina Czerwińska (IKS Wrocław)

XIX Kumite chłopcy 10-11 lat -35kg

1. Bartosz Kleniewski (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Kacper Vogt (Pleszewski Klub Karate)
3. Dawid Strzelczyk (Swarzędź)
ex aequo
3. Kuba Boguszewicz (Spartianin Sopot)

XX Kumite dziewczyny 10-11 lat -40 kg

1. Karolina Osińska (Sakura Rumia)
2. Paulina Piotrowska (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Zuzanna Szczerba (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Magdalena Niemyjska (Bushi-Do Bydgoszcz)

XXI Kumite chłopcy 10-11 lat -40 kg

1. Miłosz Sabiecki (Tczewski Klub Karate)
2. Krzysztof Jeśman (Tczewski Klub Karate)

3. Mikołaj Samson (Klub Sportowy Gokken)
ex aequo
3. Szymon Brzeziński (Dojo Toruń)

XXII Kumite dziewczyny 10-11 lat +40 kg

1. Wiktoria Matuszewska (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Kornelia Stubba (Tczewski Klub Karate)
3. Wiktoria Skoczke (Sakura Rumia)

XXIII Kumite chłopcy 10-11 lat +40kg

1. Michał Plichta (Sakura Rumia)
2. Michał Zalewski (Dojo Toruń)
3. Dawid Michalski (IKS Wrocław)
ex aequo
3. Tymoteusz Pawlak (Dynamik Akademia Karate)

XXIV Kata Drużynowe dziewczyny 10-11 lat

1. Bushi-Do Bydgoszcz
2. Bushi-Do Bydgoszcz
3. Bushi-Do Bydgoszcz
ex aequo
3. Bushi-Do Bydgoszcz

XXV Kata Drużynowe chłopcy 10-11 lat

1. Fighter Suchy Las
2. Dynamik Akademia Karate
3. Bushi-Do Bydgoszcz
ex aequo
3. Bushi-Do Bydgoszcz

XXVI Kumite Drużynowe dziewczyny 10-11 lat

1. Bushi-Do Bydgoszcz
2. Bushi-Do Bydgoszcz
3. Sakura Rumia

XXVII Kumite Drużynowe chłopcy 10-11 lat

1. Tczewski Klub Karate
2. Spartianin Sopot
3. Bushi-Do Bydgoszcz
ex aequo
3. Bushi-Do Bydgoszcz

XXVIII Kata 12-14 lat (osoby ćwiczące od września)

1. Dominika Holk (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Michał Rosiński (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Karol Kęciński (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Mikołaj Lutowski (Bushi-Do Bydgoszcz)

XXIX Kata dziewczyny 12-13 lat

1. Julia Cukrowska (Sandan Bydgoszcz)
2. Julia Burak (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Natalia Majewska (Klub Sportowy Gokken)
ex aequo
3. Zuzanna Dolata (Bushi-Do Bydgoszcz)

XXX Kata chłopcy 12-13 lat

1. Adrian Łojko (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Jakub Michałowski (Dynamik Akademia Karate)
3. Krystian Andrzejewski (Sakura Rumia)
ex aequo
3. Kacper Skrobiszewski (Dynamik Akademia Karate)

XXXI Kumite młodziczki -43kg

1. Julia Sabiecka (Tczewski Klub Karate)
2. Wiktoria Magnuszewska (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Wiktoria Michałowska (Dynamik Akademia Karate)
ex aequo
3. Karolina Armatowska (Tczewski Klub Karate)

XXXII Kumite młodzicy -40kg

1. Maciej Śmigielski (Pleszewski Klub Karate)
2. Jakub Kowalczyk (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Bartosz Potracki (Klub Sportowy Gokken)
ex aequo
3. Adrian Klejniak (Swarzędź)

XXXIII Kumite młodzicy -45kg

1. Filip Vogt (Pleszewski Klub Karate)
2. Oskar Wałęsa (Dynamik Akademia Karate)
3. Kacper Skrobiszewski (Dynamik Akademia Karate)
ex aequo
3. Maciej Armatowski (Tczewski Klub Karate)

XXXIV Kumite młodziczki -50kg

1. Barbara Sadowska (Pleszewski Klub Karate)
2. Katarzyna Kusz (Spartianin Sopot)
3. Marta Dzielak (IKS Wrocław)
ex aequo
3. Sara Wosicka (Dynamik Akademia Karate)

XXXV Kumite młodzicy -50kg

1. Jakub Kułaga (Klub Sportowy Gokken)
2. Kacper Darabasz (IKS Wrocław)
3. Michał Machowiak (Dynamik Akademia Karate)

XXXVI Kumite młodziczki +50kg

1. Zuzanna Dolata (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Julia Cukrowska (Sandan Bydgoszcz)
3. Diana Sznigier (Spartianin Sopot)
ex aequo
3. Oliwia Barczak (Bushi-Do Bydgoszcz)

XXXVII Kumite młodzicy +50kg

1. Szymura Dawid (Pleszewski Klub Karate)
2. Dominik Wójcik (Spartianin Sopot)

3. Filp Wendt (Klub Sportowy Gokken)
ex aequo
3. Emil Szkudlarek (Pleszewski Klub Karate)

XXXVIII Kumite drużynowe dziewczyny 12-13 lat

1. Tczewski Klub Karate
2. Bushi-Do Bydgoszcz
3. IKS Wrocław
ex aequo
3. Bushi-Do Bydgoszcz

XXXIX Kumite drużynowe chłopcy 12-13 lat

1. Klub Sportowy Gokken
2. Dynamik Akademia Karate
3. Bushi-Do Bydgoszcz
ex aequo
3. Sakura Rumia

XL Kata 14-15 lat dziewczyny

1. Wiktoria Matuszewska (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Wiktoria Magnuszewska (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Natalia Kowalik (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Sylwia Zwiefka (Bushi-Do Bydgoszcz)

XLI Kata 14-15 lat chłopcy

1. Patryk Jastrzembski (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Sebastian Kocemba (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Jakub Żywicki (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Wojciech Stawski (Bushi-Do Bydgoszcz)

XLII Kumite kadetki -54kg

1. Natalia Czarnik (IKS Wrocław)
2. Konstancja Kujawa (IKS Wrocław)
3. Oliwia Grobelniak (IKS Wrocław)
ex aequo
3. Natalia Kowalik (Bushi-Do Bydgoszcz)

XLIII Kumite kadetki +54kg

1. Natalia Stubba (Tczewski Klub Karate)
2. Weronika Trela (Klub Sportowy Gokken)
3. Wiktoria Pijanowska (IKS Wrocław)
ex aequo
3. Beata Cimińska (Tczewski Klub Karate)

XLIV Kumite kadeci -52kg

1. Nataniel Gębicki (Dojo Toruń)
2. Patryk Jastrzembski (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Łukasz Piechowski (Bushi-Do Bydgoszcz)

XLV Kumite kadeci -63kg

1. Mikołaj Smoliński (Tczewski Klub Karate)
2. Kacper Panek (Klub Sportowy Gokken)
3. Adam Konowalczyk (Pleszewski Klub Karate)
ex aequo
3. Jakub Żywicki (Bushi-Do Bydgoszcz)

XLVI Kumite kadeci +63kg

1. Paweł Naborczyk (Tczewski Klub Karate)
2. Maciej Szczerba (Tczewski Klub Karate)
3. Dawid Sobota (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Kacper Formela (Sakura Rumia)

XLVII Kata drużynowe młodziczki i kadetki

1. Bushi-Do Bydgoszcz
2. Bushi-Do Bydgoszcz
3. Bushi-Do Bydgoszcz
ex aequo
3. Dynamik Akademia Karate

XLVIII Kata drużynowe młodzicy i kadeci

1. Dynamik Akademia Karate
2. Bushi-Do Bydgoszcz

XLIX Kumite drużynowe kadetki

1. Tczewski Klub Karate
2. IKS Wrocław

L Kumite drużynowe kadeci

1. Tczewski Klub Karate
2. Spartianin Sopot
3. Bushi-Do Bydgoszcz

LI Kata początkujący kobiety i mężczyźni

1. Natalia Magielska (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Anna Polek (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Marcin Słonina (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Wojciech Holk (Bushi-Do Bydgoszcz)

LII Kata OPEN

1. Jastrzembski Patryk (Bushi-Do Bydgoszcz)
2. Wiktoria Matuszewska (Bushi-Do Bydgoszcz)
3. Bartosz Kleniewski (Bushi-Do Bydgoszcz)
ex aequo
3. Kacper Kwiecień (Gdanski Klub Karate-Do)